bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

CZASOPISMA W BIBLIOTECE

26.01.2015

Od września 2014 roku Biblioteka Publiczna, ul.Szkolna 17 prenumeruje następujące czasopisma :
Kobieta i Życie - miesięcznik "Kobieta i Życie" jest nowoczesnym poradnikiem dla wszystkich kobiet, poszukujących sprawdzonych porad z różnych dziedzin życia. Artykuły opisują historie prawdziwych bohaterek, mówią o ich uczuciach i związkach, ale także koncentrują się na tematyce zdrowotnej, praktycznej modzie i urodzie, przepisach kulinarnych, prawie i psychologii.

Mam Ogród - magazyn skierowany do osób poszukujących praktycznych i sprawdzonych porad dotyczących metod uprawy warzyw, owoców i roślin ozdobnych. Magazyn oferuje ponad 100 porad doświadczonych ogrodników oraz uporządkowaną strukturę ułatwiającą planowanie prac w ogrodzie i na działce wspartą dużą ilością infografik i instrukcji "krok po kroku". Elementem szczególnie wyróżniającym „Mam ogród” jest sposób prezentacji roślin z obszernym omówieniem zarówno ich specyfiki i ciekawych odmian, jak i ich dodatkowych walorów, np. zastosowania w domowej kosmetyce i apteczce, wykorzystania ogrodowych plonów w oryginalnych przepisach kulinarnych, a także użycia roślin w tworzeniu domowych dekoracji. W każdym numerze eksperci ogrodnictwa odpowiadają na pytania czytelników.

Poradnik Domowy - popularny miesięcznik z ponad 20-letnią tradycją. Zawiera artykuły poświęcone kulinariom, zdrowiu, modzie, urodzie, wyposażeniu i dekoracji domu.

Uroda Życia - nowy luksusowy miesięcznik dla kobiet. To pismo dla tych, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Pismo tawia na bliskość i dobre relacje z innymi, na proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze znajdziecie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną – bo bliską życiu – psychologię.

Opublikował: Halina Gieroń
Publikacja dnia: 26.01.2015

Dokument oglądany razy: 529
« inne aktualności