bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Aktualności

...
Pokaż aktualności z roku:

Biblioteki CZYNNE od 30 listopada 2020 roku

30.11.2020

Z dniem 30 listopada 2020 roku Biblioteki Publiczne w Koniecpolu wznawiają działalność. Godziny otwarcia pozostają bez zmian

Spotkanie autorskie z pisarką Ewą Cielesz - 25 września 2020 roku godz. 18

18.09.2020

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Koniecpolu zaprasza na spotkanie z pisarką EWĄ CIELESZ - w piątek 25 września 2020 r. o godzinie 18:00 w Centrum Społeczno-Kulturalnym w Koniecpolu, ul. Szkolna 1
Ewa Cielesz jest polską pisarką o stale rosnącej popularności. Rozgłos zdobyła za sprawą trzytomowej serii powieściowej zatytułowanej „Córka cieni”. Trylogia przedstawia ukazane na tle wojny losy tytułowej bohaterki Julianny. Kilkadziesiąt lat później, zafascynowany historią ukazaną w znalezionym pamiętniku, współczesny student historii Adam postanawia odnaleźć Juliannę. Kolejna trylogia autorki „Pochyłe niebo”, na którą składają się książki: „Ćma”, „Pajęczyna” i „Ważka” to mnogość bohaterów, liczne intrygi oraz znakomicie zarysowane realia sprawiają, że od lektury powieści trudno się oderwać. Ewa Cielesz jest również autorką innych powieści, m.in. „Słońce umiera i tańczy” oraz „Niskie drzewa”. Ponadto, w swoim dorobku literackim posiada także scenariusze, opowiadania oraz utwory poetyckie, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Rekomendacje Biblioteki Publicznej po zniesieniu zakazu prowadzenia działalności bibliotecznej

08.05.2020

Rekomendacje Biblioteki Publicznej w Koniecpolu po zniesieniu zakazu prowadzenia działalności bibliotecznej.
- Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Koniecpolu, ul. Szkolna 17 oraz Filia, ul. Mickiewicza 28 uruchomią dla użytkowników jedynie wypożyczalnię i ograniczą wolny dostęp do księgozbioru.
- Użytkownik zobowiązany będzie do przychodzenia do biblioteki w maseczce i rękawiczkach. Zasadne jest wcześniejsze umówienie telefoniczne wizyty.
- Należy pamiętać, by zachować bezpieczną odległość.
- Biblioteka zapewni stanowisko do dezynfekcji dłoni.
Wraz ze zmianą sytuacji rozprzestrzeniania się epidemii rekomendacje ulegną zmianie.Opublikował: Artur Wieczorek
Publikacja dnia: 31.05.2013
Podpisał: Artur Wieczorek
Dokument z dnia: 31.05.2013
Dokument oglądany razy: 5 437